FISCHER M16 Wedge Anchor FWA 16MM X 105MM 25PC/BOX FWA16X105
Price
[ with GST ]
FWA16X105
*ONLINE DELIVERY UP TO 3 DAYS
Weight(KG): 1.000
Add Your Review
HardwareCity M5 KAC Expansion Anchor Bolt, 2PC/Pack
HardwareCity 5/32 X 1/4 Aluminium Rivets, 20PC/Pack
FISCHER M10 Sleeve Anchor FSL 10MM X 50MM 4PC/PACK 121276
FISCHER M12 Sleeve Anchor FSL 12MM X 60MM 25PC/BOX
HardwareCity HD2, 10MM Nylon Butterfly Plugs, 4PC/Pack