FISCHER M8 Wedge Anchor FWA 8MM X 80MM 50PC/BOX FWAA8X80
Price
[ with GST ]
045789
*ONLINE DELIVERY UP TO 3 DAYS
Color: CHROME
Weight(KG): 2.000
Add Your Review
FISCHER DUOPOWER Expansion Wall Plug 8MM X 40MM With Open Round Hook 4PC/PACK 535003
HardwareCity M5 Expansion Anchor With Angle Hook
HardwareCity 5MM X 33MM Nylon Wall Plugs With Screws, 12PC/Pack