FISCHER M12 Wedge Anchor FWA 12MM X 80MM 25PC/BOX FWA12X80
Price
[ with GST ]
FWA12X80 / 045647
*ONLINE DELIVERY UP TO 3 DAYS
Weight(KG): 1.000
Add Your Review
HardwareCity 1/8 X 25MM (1") Aluminium Rivets, 10PC/Pack
HardwareCity 6MM Plastic Wall Plug, 100PC/Pack (Grey)
Aluminium Blind Rivets BOX PACK
HardwareCity M8 X 65MM Long Bolt KAC Expansion Anchor, 2PC/Pack
Red Wall Plug PVC 1" X 6MM (80 PC Per Pack)