FISCHER M16 Wedge Anchor FWA 16MM X 140MM 10PC/BOX FWA16X140
Price
[ with GST ]
FWA16X140 / 045798
*ONLINE DELIVERY UP TO 3 DAYS
Weight(KG): 1.000
Add Your Review
HardwareCity 1/8 X 1/4 Aluminium Rivets, 20PC/Pack
HardwareCity Heavy Duty Plaster Board Wall Fixings (PVC), 10PC/Pack
FISCHER DUOPOWER Expansion Wall Plug 8MM X 40MM With Open Round Hook 4PC/PACK 535003
HardwareCity 6MM Plastic Wall Plug, 100PC/Pack (Grey)