PANASONIC Premium EVOLTA Alkaline AA Battery 12PC/PACK LG6EG/12B
Price
[ with GST ]
LG6EG/12B
MORE WAYS TO PAY:
  • PANASONIC Premium EVOLTA Alkaline AA Battery 12PC/PACK LR03EG/12B
Color: Blue
Weight(KG): 0.200
  • Caters for low to high drainage products
  • Up to 2x longer lasting than current Alkaline
  • Higher energy efficiency reduces wastages
Add Your Review
HELVI PROGRESS 35 Professional Battery Charger
Philips 12 X AA Power Alkaline Battery 12PC/PACK
Philips 4AAA LONG LIFE Zinc Chloride Battery 4PC/PACK
Out of Stock
Makita DC18RE 12V & 18V MAX CXT LI-ION Rapid Optimum Charger 198446-3
M10 18650 3.6V Rechargeable 2250mAh LI-ION Battery