INGCO DEMOLITION BREAKER HEX 17MM CHUCK 20J 1300W PDB13008
Price
[ with GST ]
PDB13008
Quantity :
Add to Cart
MORE WAYS TO PAY:
*THIS PRODUCT IS AVAILABLE @ ALL HARDWARECITY RETAIL STORES
*ONLINE DELIVERY UP TO 3 DAYS
Description
Specification
Download
Enquiry
Voltage:220-240V~50/60Hz
Input Power:1300W
Impact Rate: 3800bmp
Impact Force: 20J
Anti-Vibration System
HEX Chuck System
6Kg Demolition Breaker
With 2PC Chisels
Color: YELLOW
Weight(KG): 7.000
Voltage:220-240V~50/60Hz
Input Power:1300W
Impact Rate: 3800bmp
Impact Force: 20J
Anti-Vibration System
HEX Chuck System
6Kg Demolition Breaker
With 2PC Chisels
Name*
Email*
Question*
Submit
Add Your Review
Your Rating*
Your Review*
Submit
RELATED PRODUCTS
Item has been Added into Your Cart
DONGCHENG 38MM SDS-MAX 1100...