HardwareCity BLACK Cabinet Handles 120MM MODERN 4045BK-96
Price
[ with GST ]
4045BK-96
Quantity :
MORE WAYS TO PAY:
*THIS PRODUCT IS AVAILABLE @ ALL HARDWARECITY RETAIL STORES
*LIMITED STOCKS / SHORTER LEADTIME
*ONLINE DELIVERY UP TO 3 DAYS
  • Handle Length: 120MM
  • HOLE TO HOLE: 96MM
Color: BLACK
Weight(KG): 0.100
  • Handle Length: 120MM
  • HOLE TO HOLE: 96MM
Add Your Review
Stainless Steel CORNER PLATE 80MM X 80MM 4PC/PACK
Stainless Steel Security Buckle 70MM
STAINLESS STEEL SUS304 Flat Mending Wood Joint Plate
HardwareCity CHROME Cabinet Handles 137MM BOW 1562-128