FISCHER M10 Wedge Anchor FWA 10MM X 95MM 50PC/BOX FWA10X95
Price
[ with GST ]
FWA10X95 / 045793
*ONLINE DELIVERY UP TO 3 DAYS
Weight(KG): 1.000
Add Your Review
FISCHER Metal Cavity Fixing HM 5MM X 52MM 50PC/BOX
Green Wall Plug PVC 1" X 6.5MM (80 PC Per Pack)
HardwareCity 5MM X 33MM Nylon Wall Plugs With Screws, 12PC/Pack
HardwareCity BRONZE BLIND RIVET 1000PC/BOX
HardwareCity 5MM Plastic Wall Plug, 100PC/Pack (Yellow)