BOLTS & NUTS For SLOTTED Angle Bars 50PC/PACK
Price
[ with GST ]
HWC-SLOTBOLTNUT
Quantity :
MORE WAYS TO PAY:
*THIS PRODUCT IS AVAILABLE @ ALL HARDWARECITY RETAIL STORES
*ONLINE DELIVERY UP TO 3 DAYS
Color: IRON
Weight(KG): 0.750
Add Your Review
HardwareCity 13MM Brass Screw Eye Hooks, 10PC/Pack
Air Nails T-TYPE 2500/BOX
HardwareCity 40MM (1-1/2) Black Concrete Nails, 30PC/Pack
Spring Assortment Set ZINC PLATED 200PC/BOX
HardwareCity 50MM (2") Brass Screw Cup Hooks, 4PC/Pack
HardwareCity 25MM Brass Screw Eye Hooks, 4PC/Pack